NATJEČAJ za prijem u radni odnos jednog doktora/ doktorice medicine - ordinacija Lekenik

Na temelju članka 21. Statuta Doma zdravlja Sisak, ravnateljica Doma zdravlja Sisak raspisuje slijedeći NATJEČAJ za prijem u radni odnos jednog doktora/ doktorice medicine za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme (do dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravlja za zapošljavanje na neodređeno vrijeme) u ordinaciji obiteljske medicine Lekenik.

Uvjeti koje kandidati/kandidatkinje moraju ispunjavati:

• VSS - doktor/doktorica medicine sa završenim preddiplomskim i diplomskim studijem medicine
  • položen državni ispit
  • odobrenje za samostalni rad
  • poznavanje rada na računalu

Zainteresirani kandidati/kandidatkinje obvezni su, uz pisanu zamolbu, dostaviti slijedeće dokumente u preslici:

• životopis
  • dokument o završenom stručnoj spremi
  • uvjerenje o položenom državnom ispitu
  • odobrenje za samostalni rad (licenca )
  • domovnica
  • elektronički zapis o radnom stažu HZMO
  • liječnička potvrda o zdravstvenoj sposobnosti (izdana od liječnika obiteljske medicine)
  • uvjerenje o nekažnjavanju

Kandidatima/kandidatkinjama prijavljenim na natječaj smatrati će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima i koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Kandidati/kandidatkinje koje podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaj mogu biti pozvani na testiranje, razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Prijave se podnose u pisanom obliku u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: DOM ZDRAVLJA SISAK, Kralja Tomislava 1, 44000 Sisak.

Izrada i održavanje: BIT Centar d.o.o.