[27.2.] Pozivi na razgovor za posao u svezi NATJEČAJA za prijem u radni odnos

Sisak, Kralja Tomislava 1
Urbroj: 2176-121/02-850-19.

Sisak, 27.2.2019.

Pozivaju se svi kandidati/ kandidatkinje koji su podnijeli zamolbe u svezi natječaja za prijem u radni odnos doktora/ doktorice medicine na neodređeno vrijeme u Dom zdravlja Sisak u ordinaciji obiteljske medicine Sisak, Kralja Tomislava 1, na razgovor za posao dana 4.3.2019. godine ( ponedjeljak) u 9.00 sati.

Razgovor će se održati u Domu zdravlja Sisak, Kralja Tomislava 1, 2 kat (Uprava Doma zdravlja Sisak).
Ukoliko kandidat/kandidatkinja ne dođe u zakazano vrijeme na razgovor smatrati će se da je odustao/la.

Izrada i održavanje: BIT Centar d.o.o.