[6.3.] Pozivi na razgovor za posao u svezi NATJEČAJA za prijem u radni odnos

Sisak, Kralja Tomislava 1
Urbroj: 2176-121/02-865-01-19.

Sisak, 5.3.2019.

Pozivaju se svi kandidati/ kandidatkinje koji su podnijeli zamolbe u svezi natječaja za prijem u radni odnos doktora/ doktorice medicine dentalne na neodređeno vrijeme u Dom zdravlja Sisak u ordinaciji dentalne medicine Sisak, Braće Kavurića 10D, na razgovor za posao dana 8.3.2019. godine ( petak) u 11:30 sati.

Razgovor će se održati u Domu zdravlja Sisak, Kralja Tomislava 1, 2 kat (Uprava Doma zdravlja Sisak).
Ukoliko kandidat/kandidatkinja ne dođe u zakazano vrijeme na razgovor smatrati će se da je odustao/la.