[25.10.] Odluka o odabiru kandidata - doktorica medicine

Na temelju članka 26. Statuta Doma zdravlja Sisak, a u svezi sa natječajem za sklapanje ugovora o radu na određeno vrijeme, objavljenog na stranicama Hrvatskom zavodu za zapošljavanje dana 10.10.2019.. godine, ravnateljica Doma zdravlja Sisak dana 25. listopada 2019. godine donosi slijedeću:

ODLUKU O ODABIRU KANDIDATA ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

1. Maja Milojević, dr. med. odabire se kao kandidatkinja za radno mjesto dr. medicine u Domu zdravlja Sisak.
2. Imenovana zdravstvena radnica iz prethodne točke ove odluke ispunjava uvjete za sklapanje ugovora o radu na određeno vrijeme
3. Sva prava iz rada i po osnovi rada, radnica iz točke 1. ove odluke ostvarivati će u Domu zdravlja u skladu sa Zakonom, Kolektivnim u ugovorom za djelatnost zdravstva i zdravstvenog osiguranja i općim aktima Doma zdravlja.
4. Izabrana kandidatkinja dužna se javiti u Upravu Doma zdravlja Sisak radi dogovora o stupanju na rad.
5. Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

RAVNATELJICA
Ankica Grubišić, dipl.oec.