Informacije vezane uz ginekološke ordinacije u Sisku i Sunji

Kreirano Petak, 06 Studeni 2015

Dom zdravlja Sisak obavještava sve pacijentice ordinacije za zdravstvenu zaštitu žena u Sisku da do kraja prosinca 2015. godine počinje s radom Katarina Miškulin, dr. med. spec. ginekologije koja je do sada bila na specijalizaciji.

Ordinacija od tada počinje s radom u redovnom radnom vremenu svaki dan prema rasporedu rada: prije podne: utorak, srijeda i petak, poslije podne: ponedjeljak i četvrtak

Dom zdravlja Sisak ima u planu u 2016. godini ponovno početi s radom jedan dan u tjednu u ordinaciji za zdravstvenu zaštitu žena Sunja.

Obavještavamo sve neopredijeljene pacijentice da se, ako to žele, mogu prijaviti radi pružanja zdravstvene zaštite u ordinaciju za zdravstvenu zaštitu žena Sisak.