Svjetski dan šećerne bolesti

Kreirano Ponedjeljak, 14 Studeni 2016

Dom zdravlja Sisak obilježit će Svjetski dan šećerne bolesti akcijom besplatnog mjerenja šećera u krvi, krvnoga tlaka i zdravstvenim savjetovanjem.
Akcija će se provoditi u Domu zdravlja Sisak - Ulica kralja Tomislava broj 1 u patronaži od utorka 15. studenog do petka 18. studenog 2016. godine u vremenu od 7,30 do 9 sati.

U svijetu danas živi više od 250 milijuna osoba sa šećernom bolešću. Bez koordiniranog djelovanja u borbi protiv ove bolesti, tijekom sljedećih 20 godina očekuje se porast oboljelih na više od 380 milijuna.

I Vi se pridružite našoj akciji i na vrijeme spriječite komplikacije!

Izrada i održavanje: BIT Centar d.o.o.