Nabavljna nova medicinska oprema vrijedna oko 60.000 kn

Kreirano Ponedjeljak, 23 Ožujak 2015

Dom zdravlja bogatiji je za novu medicinsku opremu. Naime radi se o kombiniranom terapijskom uređaju koji u sebi sadrži elektroterapiju, ultrazvuk i laser. Također, uz taj uređaj čija je vrijednost oko 20.000,00 kn, nabavili smo i novi EKG uređaj, te spirometar i holter tlaka.

Vrijednost cijele investicije je oko 60.000,00 kn. Kako ova ustanova kontinuirano radi na tome da nivo pružanja zdravstvene zaštite našim pacijentima bude što viši, i nadalje ćemo naše ambulante opremati novom opremom te omogućiti bolje uvjete kako primateljima, tako i pružateljima zdravstvenih usluga.